Kullanım Koşulları

Eindirimkuponu.com, sanal platformda indirim, kampanya, fırsat ve kupon haberlerini, site kullanıcılarına yarar sağlamak için biraraya getirerek yayınlayan bir internet sitedir. Eindirimkuponu.com kullanımı tamamen ücretsiz ve herkese açıktır. Site kullanıcıları aşağıdaki kullanım şartlarını peşinen kabul etmiş olurlar.

1) Eindirimkuponu.com mağazaların indirim, promosyon, hediye çeki, kampanya, kupon ve bunlar gibi alışverişlerde tüketiciye fayda sağlayabilecek haberleri ve bilgileri tüketici ile buluşturmak üzere kurulmuştur.

2) Eindirimkuponu.com bir e-ticaret sitesi değildir. Eindirimkuponu’na herhangi bir ödeme yapmazsınız.

3) Eindirimkuponu.com sanal alışverişlerde kullanabileceğiniz kupon kodu, indirim kuponu, indirim kodu, indirim çeki, indirim şifresi, hediye çeki, hediye kuponu, promosyon kodu ve buna benzer isimlerle anılan fiyat ucuzlatma araçları yayınlamaktadır. Ayrıca Eindirimkuponu sitesinde güncel indirim kampanyaları, alışveriş fırsatları gibi bilgiler de sunulmaktadır.

4) Eindirimkuponu.com sitesinde yayınlanan bütün bilgiler, kuponlar, haberler sanal platformda alışveriş yapacak kişilerin bireysel kullanımı içindir. Eindirimkuponu sitesinden herhangi bir bilginin ticari amaçla kopyalanması veya başka amaçlarla kullanımı yasaktır.

5) Eindirimkuponu.com alışveriş ve indirimlerle ilgili bütün haberleri yayınlamamaktadır. Sitede sadece seçilmiş haberler yayınlanmaktadır. Başka yerlerde mevcut olup sitemizde bulunmayan haberler site kullanıcıları için bir problem oluşturamaz.

6) Eindirimkuponu.com sitesinde yayınlanan haber ve bilgilerin doğruluğunu garanti etmez. Sitede mevcut olan kupon veya haberlerin zamanı dolmuş, bitmiş veya değiştirilmiş olabilir. Eindirimkuponu hiçbir zaman sitede yayınlanan indirim, kupon, kampanya, promosyon, yarışma, çekiliş gibi bilgilerin doğruluğundan, kurallarından, iptal, hediye vermeme veya kazananları açıklamama gibi olaylardan sorumlu tutulamaz. Tüketicilerin sitede yayınlanan bilgi ve kuponlar ile ilgili bir sorusu varsa direkt mağazalarla iletişime geçmelidir. Eğer tüketiciler tarafından ilgili mağazalar ile bilgiler teyit edilmezse meydana gelebilecek sorunlardan Eindirimkuponu sitesi sorumlu değildir.

7) Eindirimkuponu.com sitesinde bulunan mağazalardan satın alınan ürün ve hizmetlerin kalitesinden, garantisinden, fiyatlarından, satış koşullarından ve benzeri durumlardan sorumlu tutulamaz. Eindirimkuponu sadece site kullanıcılarına fayda sağlamak için indirim, kampanya ve kupon yayınlamaktadır, herhangibir alışverişte taraf değildir .

8) Eindirimkuponu.com sitesinde paylaştığınız kişisel bilgileriniz sitenin veri tabanında son teknoloji ile korunmaktadır. Hiçbir şekilde bilgileriniz üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, kiralanmaz veya satılmaz. Eindirimkuponu kişisel bilgilerin gizliliğine ve kişilik haklarına saygı konusunda çok hassastır.

9) Eindirimkuponu.com sitesine kayıt olurken verdiğiniz bilgiler size daha iyi hizmet sunabilmek için kullanılır. Verdiğiniz e-mail adresine düzenli aralıklarla e-bülten ve güncel indirim kuponları gönderilir. Dilediğinizde üyeliğinizi iptal ederek, bilgilendirme maillerinin gelmesini engelleyebilirsiniz.

10) Eindirimkuponu.com sonraki ziyaretlerinizde tercihlerinizi ön plana çıkarabilmek için çerez (cookie) kullanmaktadır.

11) Eindirimkuponu.com tüm hizmetlerini 13 yaş üzerindeki bireyler için hazırlamıştır.

12) Eindirimkuponu.com çeşitli link veya reklamlarla başka internet internet sitelerine yönlendirebilir. Yönlendirilen sitenin kullanım koşulları ve gizlilik politikaları ayrıdır. Bu konu ile ilgili olarak Eindirimkuponu sorumlu tutulamaz.

13) Eindirimkuponu.com sitesinde bulunan bütün marka, logo, isim ve sloganlar sahiplerine aittir.

14) Eindirimkuponu.com, sitede mevcut olan mağazalar ile sponsorluk, reklam veya affiliate çalışmaları yapabilir. Eindirimkuponu bu durumda dilediği işbirliğini başlatablir veya bitirebilir.

15) Eindirimkuponu.com site kullanım koşullarını önceden haber vermeden değiştirebilir.